Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 24 do 30-09-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00
60 min 12 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

60 min 13 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

60 min 13 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

60 min 13 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

60 min 13 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

   
08:00          
60 min 14 wolnych

Trening Runmageddon

Mihu

Sala Pierwsza

 
08:15
60 min 13 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

60 min 13 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

 
60 min 14 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

60 min 13 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

   
08:30    
60 min 13 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

       
10:00          
180 min 20 wolnych

Open Gym

CF Polna Staff

Sala Druga

 
11:00          
60 min 14 wolnych

MashUp

Dawid

Sala Pierwsza

 
12:00  
60 min 14 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

 
60 min 14 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

     
16:00
60 min 14 wolnych

WOD

Mihu

Sala Druga

 
60 min 14 wolnych

WOD

Mihu

Sala Druga

 
30 min 8 wolnych

Kids

Dawid

Sala Pierwsza

   
16:15
30 min 8 wolnych

Kids

Dawid

Sala Pierwsza

 
30 min 8 wolnych

Kids

Dawid

Sala Pierwsza

       
17:00
60 min 14 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

60 min 14 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

60 min 14 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

60 min 14 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

60 min 11 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

   
18:00
60 min 14 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

45 min 10 wolnych

Teens

Dawid

Sala Druga

60 min 14 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

60 min 14 wolnych

Technique WOD

Dawid

Sala Druga

60 min 16 wolnych

Kettlebell Hardstyle

KB Staff

Sala Druga

   
     
60 min 14 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

45 min 10 wolnych

Teens

Dawid

Ćwiczymy Gdziekolwiek

 
60 min 14 wolnych

WOD

CF Polna Staff

Sala Pierwsza

19:00
60 min 16 wolnych

Kettlebell Hardstyle

Natalia

Sala Druga

90 min 12 wolnych

BarbellClub

Damian

Sala Druga

60 min 14 wolnych

WOD

Dawid

Sala Druga

90 min 12 wolnych

BarbellClub

Damian

Sala Druga

60 min 14 wolnych

Mobility

MobilitySquad

Antresola

   
60 min 11 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

60 min 13 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

 
60 min 14 wolnych

FightClub

Dawid

Antresola

60 min 14 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

   
60 min 13 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

 
20:00
60 min 10 wolnych

Competition

Dawid

Sala Druga

60 min 14 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

60 min 10 wolnych

Competition

Dawid

Sala Druga

60 min 14 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

60 min 10 wolnych

Competition

Dawid

Sala Druga

   
60 min 14 wolnych

Flexible Steel

Natalia

Antresola

 
60 min 14 wolnych

Power Yoga

Kinga

Antresola

 
60 min 14 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

 
60 min 14 wolnych

Trening Runmageddon

Mihu

Ćwiczymy Gdziekolwiek

 
21:00
60 min 13 wolnych

WOD

Dawid

Sala Pierwsza

 
60 min 14 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

 
60 min 14 wolnych

WOD

Mihu

Sala Pierwsza

   
← →